In De Meers kunnen 307 bewoners verblijven. De Meers ligt in een groene omgeving, in de nabijheid van het Regenboogstadion en vlak bij de Zuidpromenade en het Waregems winkelcentrum.
De Meers biedt een thuis voor:
- ouderen die zorgbehoevend zijn
- mensen die door een aandoening verwant aan dementie zorg en begeleiding nodig hebben
Er zijn 279 eenpersoonskamers en 14 woonzorgflats voor 2 personen.
10 eenpersoonskamers zijn voorbehouden voor kortverblijf.
In De Meers kost een eenpersoonskamer:
- 53,53 euro voor een kamer van 26 m² (Kortverblijf: 51,31 euro)
- 56,80 euro voor een kamer van 32 m²
Een Zorgflat kost:
- 53,53 euro per persoon voor een woonzorgflat van 60 m².
In deze prijs is inbegrepen:
- verblijf en onderhoud van de kamer
- verpleegkundige verzorging
- incontinentiemateriaal
- maaltijden
- brandverzekering en familiale verzekering
- kinesitherapie voor RVT-bewoners
- logopedie indien op medisch voorschrift
- ergotherapie en animatie
- wifi op de kamer
In de dagprijs is niet inbegrepen
- medische kosten
- de kost van de persoonlijke aanvullende verzorging (kapper, pedicure,...)
- wassen van persoonlijke kledij
- gepersonaliseerde aankopen
- kosten van nutsvoorzieningen zoals telefoon, kabeldistributie, internet of andere communicatiemiddelen
- supplementaire dranken
Wij proberen op onze afdelingen een aangepaste planning te hanteren, afhankelijk van wat de noden van bewoners en collega’s zijn in deze moeilijke periode.
We proberen elke dag de individuele activiteiten of activiteiten in kleine groep te laten plaats vinden.
10 kamers van het WZC De Meers zijn voorbehouden voor kortverblijf. Er kunnen verschillende redenen zijn waarvoor je beroep wilt doen op deze mogelijkheid. Je bespreekt dit best met de sociale dienst van het woonzorgcentrum. Meer info vind je hier
Heb jij een zorgbehoevende partner, maar wordt het steeds moeilijker om hem/haar thuis te verzorgen ?
Denk dan misschien eens aan de mogelijkheid om samen naar een zorgflat te gaan.
Woonzorgcentrum De Meers beschikt over 14 zulke zorgflats. De flats bevinden zich in een aparte vleugel van wzc De Meers die uitgeeft op de Zuiderboulevard. De flats zijn bedoeld voor koppels waarvan minstens één van beide partners zorgen nodig heeft. Met ‘koppels’ wordt bedoeld gehuwden of samenwonenden binnen diverse familiebanden of andere vormen van samen leven.
Meer info vind je bij de sociale dienst van De Meers
Hulp nodig én toch thuis blijven wonen .... het kan.
Het dagverzorgingscentrum De Meers richt zich tot ouderen die fysisch zorgbehoevend zijn.
Het dagverzorgingscentrum De Manège is er voor ouderen met dementie.
Meer informatie vind je hier